Blog wpisy
Numatic 244NX - mała szorowarka do mycia podłóg
Jakie urządzenia czyszczące są potrzebne na start dla firmy sprzątającej?
Producenci
Zaślepka tuby 43 mm Numatic 901880 do maszyn bateryjnych TTB i kablowych TT
Opis
Oryginalna część Numatic: Zaślepka tuby 43 mm Numatic 901880 do maszyn bateryjnych TTB i kablowych TT, stosowana w bateryjnych i kablowych automatach szorujących serii TTB, TT. Nazwa na schemacie serwisowym: PROTECTION PLUG DIA 43MM. Dostępne również pod nazwą: Zaślepka do tuby 1840.
Pasuje do maszyn Numatic: Numatic TT 1840G, Numatic TTB 1840G, Numatic TTB 1840NX, Numatic TTB 1840NX-R.
Dane techniczne
- Kod producenta: 901880
- Nazwa na schemacie: Protection Plug Dia 43MM
- Średnica: 43 mm
- Typ maszyny: bateryjna i kablowa (TT, TTB)
Oryginalne części Numatic
Zalecamy oryginalne części Numatic, dopasowane fabrycznie i bez ryzyka przeciążenia instalacji. Nie możesz dopasować części do swojej maszyny? Napisz do nas — pomożemy na podstawie modelu i numeru seryjnego.
Jak sprawdzić, czy to właściwa część?
Znajdź swoje urządzenie w kategorii Maszyny czyszczące (modele aktualne) lub Urządzenia wycofane z produkcji, a następnie pobierz schemat serwisowy z akapitu „Pliki do pobrania" pod opisem urządzenia. Na schemacie każda część ma numer katalogowy — wpisz go w pole „szukaj produktu” w sklepie, aby przejść prosto do właściwej pozycji i ją zamówić.
