Blog wpisy
Numatic 244NX - mała szorowarka do mycia podłóg
Jakie urządzenia czyszczące są potrzebne na start dla firmy sprzątającej?
Producenci
KLEEN PREMIUM NR1 CLASSIC płyn do mycia łazienek WC 10L
Opis

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:
Wysoka zdolność rozpuszczania kamienia, z łatwością usuwa również rdzę, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego, mydło wapniowe, zaprawę cementową. Trwały, perfumowany zapach pozostaje jeszcze długo w pomieszczeniu po zastosowaniu. Dzięki swoim właściwościom czyszczącym jest środkiem ogólnego zastosowania.
ZASTOSOWANIE:
Bardzo dobry środek odwapniający stosowany do czyszczenia podłóg, ścian, chromowanych części armatury łazienkowej, do toalet, kabin prysznicowych, wanien i innego wyposażenia łazienek i kuchni.
Uwaga! Nie nadaje się do mycia marmuru, kamienia sztucznego, emalii nie odpowiadającej normom wg klasyfikacji DIN ISO 2722, uszkodzonych powierzchni chromowanych, niklowanych i ocynkowanych.
SPOSÓB UŻYCIA:
- W zależności od stopnia zabrudzenia – do bieżącego czyszczenia wystarczy 20-80 ml środka na 8 litrów wody.
- W przypadku silniejszych zabrudzeń można zastosować nawet 400 ml środka na 8 litrów wody (roztwór 1:20).
- Nanieść roztwór na mytą powierzchnię i pozostawić przez dłuższy czas, następnie spłukać obficie wodą.
- W przypadku czyszczenia urządzeń sanitarnych można stosować środek nie rozcieńczony.
- Usuwać zabrudzenia przy użyciu szczotki.
DANE TECHNICZNE:
- Wygląd: klarowny, czerwony płyn
- Zapach: kwiatowo-owocowy
- Konsystencja: rzadki
- Gęstość: 1070 g/l
- Wartość pH w koncentracie:1
SKŁAD WG ZALECEŃ UE
